×
İçerik Takvimi
Yayınlanacak yeni içerikleri incelemek ister misin?
Takvim
Bildirimleri Kapat

Acquainted

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Acquainted Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Acquainted Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Acquainted%20%28B%C3%B6l%C3%BCm%201%29-84400.png

Günlük üniversite hayatının olağan zorluklarıyla boğuşmak bazen zor ama eğlenceliydi. En azından Lewis (Ana Karakter) böyle düşünüyordu... Ta ki, kız arkadaşı ondan ayrılana ve yapışkan kız kardeşi onunla aynı üniversiteye gelene kadar, o hala toparlanmaya ve ayrılıktan kurtulmaya çalışırken, tüm bunları halletmek ve derslere ayak uydurmak mümkün olabilirdi, ama bu durum rüyalarında gördüğü gizemli bir kız ortaya çıktığında değişti. Acquainted, gizem, romantizm, yolsuzluk ve hikaye anlatımı etrafında dönen epizodik bir yetişkin görsel romanıdır.Çıkış Tarihi: 22.10.2022
Son Güncelleme: 27.11.2022
PC Boyutu: 1.40 GB APK Boyutu: 196 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Iskender

Grafik konusunda seçici birisi olarak renderlar mükemmel ayrıca hikaye çok ilgi çekici başladı ve çok kısa sürede beni içine çekmeyi başardı ama ne yazık ki hevesim kursağımda kaldı. Oyun şu an için gerçekten çook kısa ama tamamlandığında gerçekten üst düzey bir iş çıkacağına eminim. Sabırsızlıkla beklemekteyim.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.