Become A Rockstar (v1.0 Final) Türkçe - RWAZONE
×
Kupon Kodları
Elde ettiğin kupon kodlarını bozdurabilirsin.
Kupon
Bildirimleri Kapat

Become A Rockstar (v1.0 Final)

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Become A Rockstar (v1.0 Final) Oynayın

Oynaması Ücretsiz
/static/media/topic/images/Become%20A%20Rockstar%20%28v1.0%20Final%29-221676.jpg

Genç adam, tüm zengin, şatafatlı hayatını bir kenara bırakıp; Sevdiği, zevk aldığı ve hayalini gerçekleştirmek ister, müzik grubu kurmak... Ailesinin yanından ayrılıp şehir merkezine taşınan gencin tüm macerası başlar. Yeni insanlar, yeni fırsatlar, hepsi sizin elinizde...​


Çıkış Tarihi: 11.09.2022
Son Güncelleme: 24.03.2023
PC Boyutu: 6.11 GB APK Boyutu: 848 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Kekwoxx

Bu oyun final sürümünden önce top 5 listemde olan bir oyundu. Ama final sürümü o kadar basit ve aceleye getirilmiş ki, oyun kesilip atılmış gibi. Aslen rockstar olmuyorsun öyle bir son yani, mış gibi oluyorsun sonu öyle yani. Yine de bence deneyimlenebilecek bir oyun.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

masquerade

Her karakteri birbirinden güzel ve özeldir. Hikaye boyunca bir yere kadar bütün kızlara ve kadınlara yürüdüm hikaye bir yerde sizi cezalandırıyor birine yönelmenizi tavsiye ederim. Yani ben sanırım turuncu komşu kızı seçmiştim ama kalan birçoğunda aklım kaldı yani hepsi iyi yazılmış ve güzel görüntüsü olan karakterlerdi. Ayrıca aile ilişkilerimiz tesadüfler vs. de çok hoş oluyor

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

tunahan43

Favori oyunlarımdandır.Karakterleri renderleri çok güzel.Her rotayı bitirmiştim.Bazı karakterlere özel ending olmaması belkide tek eksisi. Bu sitedeki kesinlikle önereceğim oyunlardan biri.Kesinlikle deneyin.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.