×
Hesap Ayarları
Bir sürü ayarın olduğu hesap ayarlarına göz gezdirdin mi?
Ayarlar
Bildirimleri Kapat

Nitro üyelerine özel "Kim RCoin İster?" yarışmamız 23 Haziran 19:00'da RWAZONE Discord sunucusunda! Tıkla detayları öğren!

Being A DIK 2. Sezon

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Being A DIK 2. Sezon Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Being A DIK 2. Sezon Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Being%20A%20DIK%20-%20T%C3%BCrk%C3%A7e%20%28Sezon%202%20-%20v0.8.2%29-871983.jpg

Dar gelirli bir aileden genç bir adam, karısını kaybetmiş olan babasının yanından Burgmeister & Royce üniversitesine başlamak için taşınır. Çömez öğrenci hayatına atılıp üniversitedeki "Delta Iota Kappa" birliğine katılırken çok ayrı bir hayata atanacaktır.​

Çıkış Tarihi: 10.09.2022
Son Güncelleme: 14.09.2022
PC Boyutu: 19 GB APK Boyutu: 1.7 GB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
MatuvaTR34

Bence en büyük sorun ses olmaması biraz en azından +18 sahnelerine güzel sesler eklenebilir ve bu oyunu daha oynatıcı hale getirebilir.birde sahne süreleri daha uzun olabilir iki sahne yerine bir birleşik sahne olabilir.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Dencnk2

Gelmiş geçmiş en iyi adult oyunlardan bir tanesi. Bundan daha iyisiyle hala karşılaşmadım. Diyaloglar, hikaye, oynanış, görseller, animasyon, karakterler hepsi muhteşem. Bu oyuna puanım 10/10.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

riko

oyunu indirince rar dosyası içerisinde rwa dosyası ve uygulama var ama rardan çıkartınca uygulama yok oluyor oyun açılmıyor nasıl çözeceğim yardım edebilir misiniz?

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

beykozlu

Bilgisayara 7.2 indirip oynadım ama 8.2 açılmıyor.Dosya virüslü yada bilmediğim bişeyden kaynaklı açılmıyor.Lütfen dosyayı düzeltirmisiniz. Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Medusa

Oyunu indirdim ama uygulama yüklenmedi diye hata veriyor yardım lütfen telefonumda yerde var fakat oyun bir türlü yüklenmiyor yardımcı olursanız sevinirim

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.