City of Broken Dreamers

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

City of Broken Dreamers Oynayın

Oynaması Ücretsiz

City of Broken Dreamers Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/City%20of%20Broken%20Dreamers%20-%20T%C3%BCrk%C3%A7e%2011.%20B%C3%B6l%C3%BCm-572883.jpg

Los Angeles, 2042. Şirketler tarafından yönetilen bir şehir. Amerikan Rüyası'nın en iyi ve en kötü yanlarının örneklendiği bir şehir. Milyonlarca insan, zenginlerin aşırılıklarından veya yoksulların onur kırıcı durumundan neredeyse mutlu bir şekilde habersiz yaşar. Yöneticiler, politikacılardan daha fazla güce sahiptir, polis ise şirket paralı askerlerinden daha az güce sahiptir. Siz de bu paralı askerlerden birisisiniz, en iyilerden biri, seçkin bir birim olan Hayaletlerden... ancak aylardır iş kabul etmediniz. Bu durum yakında değişecek. Şehrin başka bir yerinde, genç bir kız şehri yırtıp atabilecek bir çatışmanın merkezi olmaya hazırlanıyor. Onu izlerken size yardımcı olacaklar ve düşmanlarınız olacak, şehir tarafından kullanılan ve dışarı atılan sizin gibi diğer insanlar. Kime güveneceksiniz? Kimi karşılayabilirsiniz? Her birinin kendi hayalleri, kendi motivasyonları var, her biri kendi yolunda kırık. Hepsi bir araya gelecek...​


Çıkış Tarihi: 11.09.2022
Son Güncelleme: 30.08.2023
PC Boyutu: 12 GB APK Boyutu: 1.79 GB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
masquerade

hikayesi baştan itibaren beni çekmedi çünkü bir ütopik bir ortamda geçiyor ben gerçekçi hikayeleri seviyorum ama yine de zaman zaman güzel yerleri vardı. ben oyunun sonuna yakın bir yerinde bıraktım sahnelerden son sahneleri izledim pek bana göre değildi ama ilgisini çekene kaliteli bir oyun, kötü değil.

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.