×
Yeni profilin
Artık gıcır gıcır yeni bir profil sayfasına sahipsin. Özelleştirmeleri denedin mi?
Profilim
Bildirimleri Kapat

Nitro üyelerine özel "Kim RCoin İster?" yarışmamız 23 Haziran 19:00'da RWAZONE Discord sunucusunda! Tıkla detayları öğren!

Cyberheart

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Cyberheart Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Cyberheart Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Cyberheart%20%28v0.1%29-873948.jpg

Bazıları hayatları boyunca kaderi ve amacı arar ama asla bulamaz, bazıları içinse kolayca kucağına düşebilir. Bir genç adamsa şirketlerin teknolojisinin hakim olduğu bir dünyada uzun süredir bir amaç arıyordu. Basit hayatı, etrafındaki güzel kızların da dahil olduğu arkadaşlarına rağmen, ne dilediğini ifade edemiyor.

Amacını, kurumsal deneylerin kurbanı olan bir kızın hayatına düştüğünü öğrendiğinde bulur. Yaşanacak olaylar silsilesi sırasında genç adam gerçek amacını, aşkı, kaybetmeyi ve çok daha fazlasını öğrenebilir. İstemiş olabileceği ama asla tam anlamıyla hazır olamadığı bir sınava tabi tutulacak... ve her şey basit bir soruyla başlıyor;

Çeşitli hikaye yolları, kızlar ve sizi tahrik eden şeylerden daha fazlasını amaçlayan dinamik bir hikaye içerir. Başkaları ve kendiniz için yaşamanın ne demek olduğunu öğrenin. Yeni bir bilgi çağında aşk ve şehvetin bulanık sularında gezinin ve arkadaşlarınıza ve her şeyi mümkün kılan kıza yol göstermek için elinizden gelenin en iyisini yapın.


Çıkış Tarihi: 24.03.2023
Son Güncelleme: 15.08.2023
PC Boyutu: 652 MB APK Boyutu: 652 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.