×
Yeni Mağaza
Artık Mağaza değil, RCoin Dükkanı var. RCoin harcamalarını buradan yap.
RCoin Dükkanı
Bildirimleri Kapat

Endless Summer

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Endless Summer Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Endless Summer Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Endless%20Summer%20%28v0.23%29-170889.jpg

Endless Summer, birkaç hafta içinde kasabasından ayrılıp üniversiteye gidecek genç bir adamın hikayesini anlatıyor. Bu kararla birlikte eski sevgilisi Sophie ve borç içindeki babasını geride bırakmak zorunda kalıyor. Artık daha büyük bir şehirde yaşamaya başlayan karakterimiz, şehrin sakladığı sırlara karışıyor ve olağan hayatından tamamen farklı bir dünyaya adım atıyor.


Çıkış Tarihi: 23.04.2023
Son Güncelleme: 27.05.2023
PC Boyutu: 2.17 GB APK Boyutu: 322 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
vagleo

oyun çok güzel hikayesi çok iyi devamı gelmesini çok isterim. karakterlerin tasarımı güzel olmuş. işin içinde mafya olması da heyecan verici oluyor. elinize sağlık

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Zeli124579

Oyun çok güzel devamını bekliyorum . Karakterler çok iyiydi hikayesi güzeldi . Mafyanın olması oyuna ayrı tarz katıyor mükemmel oyun olmuş ellerine sağlık

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.