Inside Jennifer (v2.0) Türkçe - RWAZONE
×
Arabanı sür soğuk Aralıkta
Toplu satın alım yapabilmen için bir alışveriş sepeti yaptık.
Sepetin
Bildirimleri Kapat

Inside Jennifer (v2.0)

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Inside Jennifer (v2.0) Oynayın

Oynaması Ücretsiz
/static/media/topic/images/Inside%20Jennifer%20%28v2.0%29-355057.jpg

Jennifer, nişanlısı Mark ile birlikte New York'ta yaşayan 24 yaşında bir kızdır. Mark'ın yeni bir iş bulması nedeniyle yeni bir daireye taşınmışlardır. Jennifer henüz üniversiteyi yeni bitirmiş olduğu için işsizdir. Hayalindeki meslek, bir lisede öğretmenlik yapmaktır ve hatta apartmanına çok uzak olmayan bir lisede mülakata bile çağrılmıştır. Fakat her şey bugüne kadar mükemmel gidiyordu...

Oyunda 13 ayrı son bulunmaktadır. Farklı farklı seçimler yaparak hikaye akışını değiştirebilir ve farklı sonlara ulaşabilirsiniz.


Çıkış Tarihi: 17.06.2023
Son Güncelleme: 03.07.2023
PC Boyutu: 3.86 GB APK Boyutu: 1.18 GB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Mecoc35

Güncelleme alacak mı??? Artık alması gerekk. Daha çok NTR oyun yüklenmesi gerekiyor. NTR NTR NTR. Birde Anna diye bir oyun var onuda siteye yüklerseniz iyi olur.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Sntkr

oyun çok iyi lakin uzun zamandır güncelleme almıyor lütfen güncelleme gelsin teşekkürler... karakter 150 den uzun olması ne alaka yaa o zaman diğer güncellenmesini istediğim oyunları da yazayım şuraya a few a stepmother midnight paradise jessica o neal slient hause bunlar yeterli şimdilik

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.