Intern Haenyeo

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Intern Haenyeo Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Intern Haenyeo Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Intern%20Haenyeo%20%28Part%201%29-650609.jpg

Korona salgınının nesli! Tıbbi personel eksikliği nedeniyle, stajyer doktor "Hwang Gwangho" zorla "Denizkızı Köyü" adlı bir yere atanmıştır. Bir gün, sahilde savunmasız bir şekilde soyunan köyün Haenyeo'larından biri olan "Hyeyeon" ile tanışır ve sıradan görünen hayatı, aralarındaki cinsel ilişkiyle dolup taşmaya başlar.

Çıkış Tarihi: 19.04.2024
Son Güncelleme: 11.04.2024
PC Boyutu: 150 MB APK Boyutu: 105 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
tunahan43

kanka bu tamamen japonların yetişkin içerik yasasıyla alakalı .bu tarz yapımların geneli çin oluyor çinde de var mı bilmiyorum.belki çinde de vardır.ben sevdiğim bir ai sanatçısının patreonuna üye oldum .sansürlü içerikleride sevmem bir baktım hepsi sansürlü üye olduğuma pişman oldum not felanda yazmıyorlar. sorduğumda ise bunlar tamemen yasayla alakalı dedi.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

EmberMoon

Yetişkin içerik yapıyorsun ama sansür koyuyorsun. İlginç bir yaklaşım. Sansürden dolayı indirme konusunda kararsızım. Yine de Türkçeleştirme konusunda emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.