Leaving DNA

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Leaving DNA Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Leaving DNA Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Leaving%20DNA-212978.jpg

Bölge Savcı Yardımcısı Rockford, kendini Amerikan ceza adaleti sisteminin ilkelerine adamış, idealist ve saygın bir savcıdır. Ancak muazzam bir mesleki başarının tadını çıkarırken, her şeyden çok istediği şey her zaman ulaşamayacağı bir yerde olmuştur: bir aile. Annesi o çok küçükken ölmüştür ve seçkin bir özel kuvvetler askeri olan babasıyla hiç tanışmamıştır. Ve romantik ilişkileri, çok sayıda olmasına rağmen, her zaman partnerinin onun yakınlığa karşı paradoksal isteksizliğinden dolayı hayal kırıklığına uğramasıyla sona ermiştir.


 

Çıkış Tarihi: 28.06.2024
PC Boyutu: 1.12 GB APK Boyutu: 750 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Sandover

Konusu, kurgusu ve işlenişi bakımından çok keyifli bir oyun. Özellikle suç, drama, gizem seviyorsanız tam sizlik. Çok fazla seks sahnesi yok, bundan sebep daha gerçekçi hissettiriyor. Renderların kalitesi de güzel her güncelleme geldiğinde alınabilir. Oyun Part 8 e kadar gidecekmiş bekleyip göreceğiz.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.