×
Hesap Ayarları
Bir sürü ayarın olduğu hesap ayarlarına göz gezdirdin mi?
Ayarlar
Bildirimleri Kapat

Lesson in Loyalty

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Lesson in Loyalty Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Lesson in Loyalty Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Lesson%20in%20Loyalty%20%28B%C3%B6l%C3%BCm%201%29-444937.jpg

Kurt, hayatta istediği adımları atmakta zorlanan 25 yaşında bir öğretmendir. Planlarının istediği gibi ilerlememesi nedeniyle özel öğretmen olarak çalışmanın yanı sıra geçimini sağlamak için, Ayrıca bir spor salonunda yarı zamanlı olarak fitness eğitmenliği yapıyor.


 

Çıkış Tarihi: 21.01.2024
Son Güncelleme: 19.06.2024
PC Boyutu: 624 MB APK Boyutu: 135 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Gofret

Oyundaki görseller ve animasyonlar çok güzel tek kusuru oyunun çok kısa olması ama o da zamanla düzelir. Onun dışında güzel bir hikayesi var. Bence oynamaya değer

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Dencnk2

Bu oyunu oynarken hep aklımda bu oyun bana bir yerden tanıdık geliyor gibiydi sonradan hatırladım direkt birebir bir webtoondan alınmış hikaye. Yani dediğim gibi direkt alıntı bir hikayeyi değerlendirmem ne kadar doğru olur bilemiyorum bu yüzden oyuna puanım 5/10.

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

incozn

gayet güzel ve iyi ama kısa, artık tam sürümünü 3 yıl sonra oynarız :d düşük mb için bir çok oyundan daha iyi arkadaş 150 karakter nedir yaz yaz bitmedi

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Dsyrie

Grafikleri harika ilk bölüm olduğu için oldukça kısa ama göz atmaya değer listemin en başına ekledim heyecanla yeni güncellemeyi bekliyorum umarım yapımcı çok bekletmez

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.