Limits of Sky

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Limits of Sky Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Limits of Sky Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Limits%20of%20Sky%20%5BB%C3%B6l%C3%BCm%203%5D-854939.jpg

Çoğu insandan farklı olarak, Sky'nin genç yaşta trajediyle dolu bir hayatı oldu. Birdenbire uyanık saatlerini çalışma ve çalışma ile ezilmiş olarak geçirmek zorunda kalan Sky'nin günleri gri bir bulanıklığa dönüştü. Birkaç yıl süren özenli çabaların ardından, Sky sonunda üniversiteyi bitirdi. Bu sevinçli olayı kutlamak isteyen Margot - Sky'ın en iyi arkadaşı - hemen hemen Sky'ı saklanma deliğinden zorla çıkarır ve eğlenceli bir dünyaya sürükler. Ancak trajedi, yıldırım gibi aynı kişiye iki kez çarpmak gibi değildir.


Çıkış Tarihi: 03.07.2023
Son Güncelleme: 30.08.2023
PC Boyutu: 4.43 GB APK Boyutu: 851 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
schatztv

bonus kodu her yerde aradım ama bulamadım bilen var mı acaba ? oyunu merak ettim ama hile ile yapacağım ama bulamadım her yeri arıyorum ama bulamıyorum . bence mantıklı ve güzel oyun

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

beren18

neredeyse hiç sahnesi yok, sadece kızın günlük rutin işlerini izliyorsunuz. boş boş konuşmalar dışında bir şey göremiyorsunuz, karakterlerin de hiçbir derinliği yok

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.