Love Honor Betray

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Love Honor Betray Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Love Honor Betray Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Love%20Honor%20Betray%20%28B%C3%B6l%C3%BCm%206%29-915903.jpg

Hikaye, kurgusal Rockingham kasabasındaki büyük bir hastanede hemşire olarak çalışan 24 yaşındaki Lacey Williamson hakkında. Lacey bir gün çalışırken bir skandala karışır ve sapkın bir şantajcının hedefi olur. Lacey'nin ne kadar ileri gidebileceği ve kiminle gidebileceği size kalmış.
Lacey, 32 yaşındaki Ashton ile evlidir ve hastanede Cerrahi Direktörü olmak için çok başarılı bir cerrahtır. İşi onu çok meşgul ediyor ve Lacey'nin hayal kırıklığına uğramasına neden olacak şekilde sık sık evden uzaklaşıyor.
Birçok yan karakter var ve Lacey ile ilişkilerinin nasıl ilerleyeceği size kalmış.


Çıkış Tarihi: 23.06.2023
Son Güncelleme: 01.04.2024
PC Boyutu: 790 MB APK Boyutu: 266 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
bendebilmiyom

Son güncelleme o kadar boş ki yani. Çok daha fazlasını beklerdim. Bence RWA tarafında da son update in kaç dakika eklediği gibi bir bilgi olsa süper olabilir. Emeğinize sağlık👍

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

45can45

Hikaye güzel sahneler kaliteli ama daha fazla seçim şansı verilmeli bence tavsiye ederim, fakat son güncellemede bölüm çok kısa olmuş fragman gibi. Devamını bekliyoruz.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.