×
İçerik Takvimi
Yayınlanacak yeni içerikleri incelemek ister misin?
Takvim
Bildirimleri Kapat

Nitro üyelerine özel "Kim RCoin İster?" yarışmamız 23 Haziran 19:00'da RWAZONE Discord sunucusunda! Tıkla detayları öğren!

My Cute Roommate

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

My Cute Roommate Oynayın

Oynaması Ücretsiz

My Cute Roommate Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/My%20Cute%20Roommate-649871.jpg

Kahramanımızın liseden mezuniyet günü gelmiş çatmıştır. Bir sonraki adımda yetişkinliğe adım atıp üniversite yaşamının tadına varacaktır. Kolejde okuyacak olan kahramanımızın kalacağı yer dünden hazırdır. Kahramanımız bu büyük şehirde eski mahallesinden olan aynı zamanda annesinin en yakın arkadaşının kızının yanında kalacaktır. Çocukluk arkadaşı şişman ve çirkin olduğunu da es geçmeyelim... (ki onunla en son çok ufakken görüşmüşlerdir). O da öğrencilik hayatının sunduğu bu fırsatı kaçırmayıp, gününü gün edecek çapkınlık yapacak mıdır?​

Çıkış Tarihi: 11.09.2022
Son Güncelleme: 15.09.2022
PC Boyutu: 1.79 GB APK Boyutu: 554 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.