×
Yeni Mağaza
Artık Mağaza değil, RCoin Dükkanı var. RCoin harcamalarını buradan yap.
RCoin Dükkanı
Bildirimleri Kapat

Pine Falls

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Pine Falls Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Pine Falls Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Pine%20Falls%20-%20T%C3%BCrk%C3%A7e%20%7C%20Sezon%201-119587.jpg

Başarılı bir yazarsınız. İlham perilerinizi tekrar bulabilmek için şehirden bir süreliğine uzaklaşmaya karar verdiniz. Bir kasabaya doğru giderken gerçekten çok garip bir kaza yaşıyorsunuz. Kaza yüzünden Pine Falls adında küçük bir kasabada mahsur kalıyorsunuz. Bu kasabada Alice, Mia ve Grace ile tanışıyorsunuz ve size birkaç yıl önce insanların nasıl ortadan kaybolmaya başladıkları ile ilgili garip bir hikaye anlatıyorlar. Üstelik size kasabayı terk edemeyeceğinizi çünkü denediğinizde dönüp dolaşıp geri döneceğinizi söylüyorlar. Ayrıca geceleri dışarıda garip bir şeyler olduğunu da. Belki doğrudur?​

Çıkış Tarihi: 11.09.2022
Son Güncelleme: 13.09.2022
PC Boyutu: 3.50 GB APK Boyutu: 423 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.