Rejected No More

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Rejected No More Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Rejected No More Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Rejected%20No%20More%20%28v0.2.2%29-527677.jpg

Oyun No More Secrets'de başlayan hikayeyi devam ettiriyor. Ve dünyayı farklı bir perspektiften inceleme fırsatı sunuyor.

Rejected No More büyük tutuklamanın olduğu gece başlıyor. Şimdi daha çok mafya babası Natalie'ye ve en büyük mafya babası tutuklandıktan sonra şehirde neler olacağına odaklanacağız.

Yeni karakterimiz, liseyi yeni bitirmiş bir adam. Brian'la aynı sınıftaydı, ama köşede kalmayı seven, çok fazla göze batmayan bir adam.

İyi adamlar sonuncu olur derler ya. Burada durum böyle, Natalie de dahil olmak üzere her kız tarafından fazla iyi olduğu için reddedilen çocuk.

Çıkış Tarihi: 10.04.2024
Son Güncelleme: 22.05.2024
PC Boyutu: 3 GB APK Boyutu: 400 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Delta

Görsele bakıp indirmeyin. Tamamen zaman kaybı. Güzel olabilecek oyunu tamamen batırmışlar. Sakın indirmeyin. Boş sahnelerle uğraşılmış bi çalışma. Üzülürsünüz.

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

Eren41

güzel olabilicek bi oyunu nasıl batırırlar adlı çalışma tamamen zaman kaybı çok boş sahneleri var indirmeyin cidden yazık yani dediğim gibi boşa zaman kaybı hikayeside berbat

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

onuracikgoz45

31 çekme simülasyonu gibi bir oyun boşa vakit ayırmayın yorumlara aldırış etmeden indirirseniz de oyun bittiğinde benim gibi buraya gelip kötü yorum atmak için hangi hakaretleri etsem diye düşünürsünüz.

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

askr

sanki sanbox oyun görsel roman modunda ve oynadığın oyunlar içerisinde en kötülerden biri olmayı başardı. tamamen zaman kaybı güzel olabilecek bir oyun nasıl katledilir derseniz tam bu şekilde derim.

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

canergrn

Oyunda 31 çekmekten başka bir şey yok çok gereksiz bir oyun çok fazla diyalog var sonuç hiç yok bu oyun zaman kaybının da kaybı boşu boşuna 4 saatinizi hibe etmeyin

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.