×
Favori Oyunların
Artık favoriye aldığın oyunları bir liste halinde görebilir. Bunu paylaşabilirsin.

Nitro üyelerine özel "Kim RCoin İster?" yarışmamız 23 Haziran 19:00'da RWAZONE Discord sunucusunda! Tıkla detayları öğren!

Six Serpents

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Six Serpents Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Six Serpents Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Six%20Serpents%20%28v0.2.4.1%29-274732.png

MS 990 yılında Cadılık ve Büyücülük Okulu'nun kuruluşunda, kuruculardan birisi Salazar, bir noktada okulun kontrolünü diğer kurucu Büyücüler ve Cadılardan almak zorunda kalabileceğini fark etti. Bunun için ne yapabileceğini düşünürken, kendini bir antlaşmanın ortasında bulur.​Çıkış Tarihi: 04.11.2022
Son Güncelleme: 04.12.2022
PC Boyutu: 538 MB APK Boyutu: 564 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Atay

Görsellerine kanip erken erisimden almistim.ne hikaye ne sahneler iyi .Sadece görsel kalite var.Ilerideki surumlerde nasil olur bilemem bu versiyonu ile oynanacak hali yok.

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.