The Bite: Revenant

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

The Bite: Revenant Oynayın

Oynaması Ücretsiz

The Bite: Revenant Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/The%20Bite:%20Revenant%20%28v0.71%29-954635.png

Vampirlerin yeraltı dünyasının karanlığına atılan kahramanımızın, vampir aristokrasinin çökmüş ve ahlaksız yöntemlerine hızla uyum sağlaması gerekiyor. Karakterimiz biraz şans ve gizemli bir yabancının yardımıyla, güçlülerle ilk karşılaşmalarında hayatta kalmayı başarır. Ancak gerçekten başarılı olmak için bu dünyanın her zaman mevcut olan entrikalarına ve yüksek riskli siyasi oyunlarına hızla alışmak gerekmektedir...


Çıkış Tarihi: 03.03.2023
Son Güncelleme: 26.03.2023
Yaklaşık Oynayış Süresi: 5 saat (tüm yollarla artış sağlar)
PC Boyutu: 1 GB APK Boyutu: 407 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
lawwed

Oyunun büyük kısmını bitirdim finale az kaldı. Öncelikle çeviri aşırı kötü, bazen diyalogları anlamıyosunuz bile. Vampir oyunu olmasa çoktan bırakmıştım. Oyuna gelirsek fena değil yer yer sıkabiliyor, cinsellik sahneleri de diğer oyunlara göre çok az bence. Çeviriyi önemsemem diyorsanız oynanabilir

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.