Nitro üyelerine özel "Kim RCoin İster?" yarışmamız 23 Haziran 19:00'da RWAZONE Discord sunucusunda! Tıkla detayları öğren!

Three Rules of Life

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Three Rules of Life Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Three Rules of Life Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Three%20Rules%20of%20Life%20%28v0.5.0%29-618504.jpg

Annesiyle boğuşan lise son sınıf öğrencisi bir anda aileden ayrılarak sınıf tekrarı yapmak zorunda kalır. Hayatına anlam vermeye çalışırken, kendisini etrafındakilerin giderek karmaşıklaşan işlerine kaptırmış halde bulur.


 

Three Rules of Life (v0.5.0) oyununun Mobil sürümü üzerinde geçmişe dönük kayıt dosyalarında problem yaşanmaması adına düzenleme yapıldı. Yaşadığınız herhangi bir problemde güncel indirme bağlantılarını kullanın.

Çıkış Tarihi: 14.04.2023
Son Güncelleme: 27.05.2023
PC Boyutu: 4.70 GB APK Boyutu: 728 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.