Being A DIK 11. Bölüm - Paradigma Değişimi (3. Sezon) Türkçe

Duyurular

21.06.2024

Yazan: RedWhite

Being A DIK 11. Bölüm (3. Sezon) Türkçe Çevirisi Çok Yakında RWAZONE'da Yayında!

Uzun süredir beklenen 11. bölüm için çeviri çalışmalarımız bugün itibariyle başladık. Bugüne kadar olduğu gibi çeviri dosyalarının bir kısmı yine elimize ulaştı ve geriye dönük çevirilerimizde de iyileştirmeler yaparak yeni bölümü hazırlamaya başladık. 29 Haziran itibariyle çeviri güncelleme durumunu resmi olarak paylaşmaya başlayacağız, böylece sürecin nasıl ilerlediğini sizlere bildirebileceğiz.

 

Being A DIK RWA Kolej Ceketleri Sınırlı Sayıda!

Being A DIK RWA kolej ceketini giyip oyunun havasını tam anlamıyla yaşamak istemez miydiniz? Şu an ceketler halen satışta ve stoklarımız oldukça sınırlı. Bu özel ürüne sahip olmak için acele etmelisiniz! Hem rahat hem de şık bu ceketler, hayranlar için mükemmel bir seçim.

 

RWA ile Özdeşleşmiş Being A DIK Ana Menü Müziği

Artık RWA ile özdeşleşmiş olan, herkesin bildiği ve sevdiği Being A DIK ana menü müzikleri çok beğeniliyor ve oldukça konuşuluyor. Bu sefer bu seçim müziğini birlikte seçelim istiyoruz. 29 Haziran’da resmi olarak çeviri güncelleme durumunu paylaştığımızda, ana menü müziği için 10 tane şarkı ile bir anket yapacağız. Bu anket sonucunda seçilen müzik, Being A DIK 11. Bölüm Türkçe çevirisinin yeni ana menü müziği olacak. 29 Hazirandan itibaren favori müziğinizi seçmeyi unutmayın!

Hepinize keyifli oyunlar dileriz!

Sevgilerle, RWAzone Ekibi

×