A Wife And Stepmother 2

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

A Wife And Stepmother 2 Oynayın

Oynaması Ücretsiz

A Wife And Stepmother 2 Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/A%20Wife%20And%20Stepmother%20-%20T%C3%BCrk%C3%A7e%20%7C%20v0.165%20-%20Part%20II-243453.jpeg

Oyunda Sophia Parker olarak rol alıyorsunuz. Sophia bir lise öğretmeni ve eski bir üniversite öğretim görevlisi. Zengin bir akademisyen aileden geliyor. Yeni iş teklifi nedeniyle küçük kasabalarından deniz kenarında bir mega şehir olan San Alejo'ya taşındınız. Sophia hem bu yeni şehire alışmaya, hem de düzenini korumaya çalışacak. Yoksa tam tersi mi? Seçimleriniz sayesinde ne kadar iyi bir hayat geçireceğinizi belirleyeceksiniz.​


A Wife And Stepmother - Türkçe [v0.175 - Part II] bir devam oyunudur. Oyunun v0.150 - Part I sürümünü oynamadan bu sürümden başlamanız önerilmez.
Part I: A Wife And Stepmother - Türkçe [v0.150 - Part I]

 

Bütün sonları deneyimleyebilmek için kayıt dosyası aktarmadan, sorulara cevap vererek arka arkaya oynamanız tavsiye edilir.


Çıkış Tarihi: 10.09.2022
Son Güncelleme: 19.06.2024
PC Boyutu: 2.38 GB APK Boyutu: 606 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Doruto

Harika ilk oyunun ardından üstüne eklenebildiği kadar eklenen (animasyon, görüntü kalitesi vb.) bir part 2 çıkış yaptı. Oyun güncellenerek yeni bölümler eklenecek, yani part 2 bu kadar tabi ki kısa değil. İlk oyunu sevdiyseniz bu oyunu da güncel olarak takip edebilirsiniz.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

qrowlinqxx

Normalde yorum yazmayı sevmem fakat; Şöyle mükemmel görsel efektlere sahip bir oyunun erotik sahneleri azaltıp, daha iyi sahneler yapabilecekken sahneleri çarçur etmesinden çok rahatsızım umarım oyun yapımcısı akıllanır :/ devamının gelmesi lazım harcadılar oyunu resmen :/

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Affetmez12

Oyun çok güzel yeni bölümü isallah biyan önce gelir büyük bı heyecenla yeni bolumlerin biyan önce gelmesini bekliyorum oyunu severek oynadım bı solukta oyunu bitirdim bı an önce yeni bölümün gelmesini bekliyorum

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

legolass

bayramınız mübarek olsun merhaba güncel versiyonu gelmiş ne zaman yüklenir acaba çok iyi oyun hafızam silinsede tekrar oynasam dediğim oyunlardan..

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.