Nitro üyelerine özel "Kim RCoin İster?" yarışmamız 23 Haziran 19:00'da RWAZONE Discord sunucusunda! Tıkla detayları öğren!

The Seven Realms

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

The Seven Realms Oynayın

Oynaması Ücretsiz

The Seven Realms Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/The%20Seven%20Realms%20-%20T%C3%BCrk%C3%A7e%20%7C%20v0.7-512493.jpg

Dört yüz yıldır Atlas, krallığın her yerinde barışı sağlamaya çalıştı. Kraliçelerin ölümü ve krallarını büyük bir karamsarlık kapladığından düzeni yeniden sağlamak vampirlerin prensi Atlas'a düştü.

Bir grup insan yabancı bir kaynağı araştırmaya gider ve Leyala ile tanışır. Leyala'nın bir şeyler sakladığı aşikar ve Atlas'ın ne olduğunu bulmaya çalışarak Yedi Diyar'da maceraya atılmalarına sebebiyet verecek bir zincirlemeye sebebiyet veriyor.​

Çıkış Tarihi: 10.09.2022
Son Güncelleme: 15.09.2022
PC Boyutu: 1.34 GB APK Boyutu: 389 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
askr

çok güzel bir oyun bence oynamalısınız. hikaye farklı, mizah ve görseller güzel. ancak güncelleme ne zaman gelir merak ediyorum umarım bir an önce gelir.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Kekwoxx

Mizah seviyesi güzel, animasyonlar ve karakter tasarımları güzel. Orta-uzun soluklu bir oyun. 10/10 oynanır. Alfa kurt'u karım yaptım öyleli bir oyun yani...

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

osmannnn

oyun güzel uzun süredir yeni sürümünü bekliyorum ve şuan ki durum beklemeye devam edicem gibi duruyor çıksada oynasam dediğim oyunlardan bu tarz oyunların sayısı az kesin oynamalısınız

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.