Being A DIK Ara Dönem

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Being A DIK Ara Dönem Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Being A DIK Ara Dönem Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Being%20A%20DIK%20-%20T%C3%BCrk%C3%A7e%20%7C%203.Sezon%20-%20Ara%20D%C3%B6nem-534649.jpg

Dar gelirli bir aileden genç bir adam, karısını kaybetmiş olan babasının yanından Burgmeister & Royce üniversitesine başlamak için taşınır. Çömez öğrenci hayatına atılıp üniversitedeki "Delta Iota Kappa" birliğine katılırken çok ayrı bir hayata atanacaktır.​s


Bu sürüm oyunun eski sürümlerini İÇERMEZ!

Eğer oyunun 2. sezonu sonunda yeni sezon için kayıt almamış veya oyunun 2. sezonunu oynamamışsanız bu sezona başlayamazsınız. Bu kayıt dosyası normal kayıtlardan farklı bir şekilde yeni sezon üzerinde çalışması için özeldir. Normal kayıt dosyasıyla karıştırmayın.

Eğer 2. sezon sonunda yeni sezon için almış olduğunuz kayıt dosyanıza erişiminiz yoksa veya yine de başlamak istiyorsanız;
bütün yollara göre kayıt dosyaları aşağıda yer almaktadır.


Bu kayıt dosyası nereye atılacak?

PC için: C:\RWADULT\Being-A-DIK-Sezon3-Interlude
Mobil için: Dosya Yöneticisi uygulamasını kullanarak Android\Data\com.badiks3aradonem.rwadult\Files\Saves

Eğer Being-A-DIK-Sezon3-Interlude klasörünü bulamıyorsanız oyunu çalıştırıp tekrar kontrol edin.


Kayıt dosyasını yerleştirdikten sonra ne yapacağım?

Kayıt dosyasını yerleştirdikten sonra oyunu açarak yeni oyun butonundan yükleme yapmalısınız. 3. Sezona başlayabilmeniz için kayıt dosyası:
DRIVE Kayıt Dosyası - DRIVE
MEGA Kayıt Dosyası - MEGA

Çıkış Tarihi: 10.09.2022
Son Güncelleme: 12.09.2022
PC Boyutu: 2.48 GB APK Boyutu: 1.17 GB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.