Heart Problems

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Heart Problems Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Heart Problems Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Heart%20Problems-634920.jpg

Heart problems'de amcası ve onun ailesiyle (teyzeniz ve kızları) yaşayan Iker'i kontrol ediyorsunuz.
Annesi onu 12 yaşındayken görünürde hiçbir açıklama yapmadan onlarla birlikte bırakmış ve o zamandan beri ondan haber alamamış.

(Oyunda yer alan ses dosyasıyla ilgili hataların giderimi sağlanarak indirme bağlantıları yenilendi.)


 

Çıkış Tarihi: 05.07.2024
Son Güncelleme: 07.07.2024
PC Boyutu: 2.59 GB APK Boyutu: 870 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
aKADR

Milf severler için kesinlikle tavsiye ediyorum oyundaki animasyonlar muazzam milfy city tarzında bir oyun olmuş karakterler az olsada ana karakterlerimiz o yokluğu kapatıyor kesinlikle tavsiye ederim.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

hasanakyun

adult gamelerdeki en güzel çizilmiş, yazılmış olgun kadına sahip çok güzel bir oyun. animasyon kalitesi çok çok kaliteli. karakter çeşitliliği bazı oyunlara kıyasla az kalsa bile onu içindeki karakterle ve animasyonlarıyla kapatabilen bir oyun. sana puanım 9 kanka

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Badboyoz

Sadece başrol olan olgun kadın için bile indirilir. Grafik ve karakter tasarımı gerçekten çok çok iyi. İngilizcesini oynamıştım, anlayabildiğim kadarıyla aşırı hikaye derinliği yok. Bir yerden sonra tamamen cinsel ilişki sahnelerine dönüyor. Fap Session için ideal ama hikaye takıntısı olanlar o kadar memnun olmayabilir. Final yaptı mı bilmiyorum ama sanki devam ediyor gibi kalmış aklımda. SANA PUANIM 7 KANKA!

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.