A.O.A. Academy

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

A.O.A. Academy Oynayın

Oynaması Ücretsiz

A.O.A. Academy Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/A.O.A.%20Academy%20-%20T%C3%BCrk%C3%A7e%20%7C%20B%C3%B6l%C3%BCm%205%20GOLD-840571.jpg

Haziran 2020, babanın ölümünden sonraki ay. Eski şehirde kalmanız için tek motivasyon kaynağı oydu. Şimdi .. Başka nereye gideceğinizi veya başka ne yapacağınızı bilmiyordunuz. Kötü kalbi yüzünden ona tam zamanlı bakmaya karar verdin ve bu da liseyi bırakıp çiftliğe odaklanmana neden oldu...​

Çıkış Tarihi: 10.09.2022
Son Güncelleme: 12.09.2022
PC Boyutu: 4.84 GB APK Boyutu: 1.3 GB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Mesicr

güzel bir oyundu keyifliydi açıkçası sadece yarım kalmış olması kötü devam etseymiş çok daha iyi olabilirmiş hikayesi tam içine çekmişken yarıda kalıyor üzücü

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.