Life in Santa County

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Life in Santa County Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Life in Santa County Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

Makaleler

Tümünü Gör

/static/media/topic/images/Life%20in%20Santa%20County%20%28v0.7.2%29-264040.jpg

Santa County... Huzurun ve refahın sembolü. Peki ya öyle değilse? Her şeyin olağan ve masum göründüğü güzel bir mahallede yaşayan genç bir çocuk, şeytanların karanlık ve şehvet dolu yaşam tarzlarını keşfeder. Onun tecrübe edeceği yıkıma ve görkemli değişime tanık ol. Bu şehrin sadece tek bir kuralı var; asla kendinden başkasına güvenme.


Çıkış Tarihi: 10.09.2022
Son Güncelleme: 16.06.2024
PC Boyutu: 11.67 GB APK Boyutu: 1.60 GB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
alihan1616

başarılı güzel hikaye konusunda biraz eksiklikler olabilir ama animasyonları karakterleri eksiği kapatmış being a dikten sonra en beğendiğim oyun olabilir devamını bekliyorum..

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Dedra

İlk çıktığı zamandan beri takip ettiğim zaman bulamadığım için en seon v0.5 versiyonunu oyndıım favori oyunlarımdan biriydi malesef. Oyunun hikaye sunumu değiştirmişler önceden yeni eve taşınmamızı prolog bitişine koydukları zamanlar hikaye daha bütün hissettiriyordu ama şimdi hikayeyi flashbacklerle anlatmaya başlamışlar, saygı duyarım ama artık takip etmeyeceğim.

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

Rita

Görseller güzel fakat hikaye olarak zayıf, animasyonlarda fena değil. Güncellemelerin gelme süresi biraz uzun olsada tavsiye edeceğim oyunlardan birisidir.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

semistan

bi kısmında hata var charlot ile konuş diyor ilerlemek için ama konuştuğum halde ilerlemiyor oyun hala charlot ile konuş diyor sonrasında bahçeye çıkıp evden çık demem gerekiyor ama kalıyor orda

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Ziya317

İyi oyun mükemmel baya Bu oyun bana göre efsane bir oyun güncellerem seri gelse tadından yenmez birde oyunda konuşma sesleri felan olsa iyi olurdu birde admin eğer yazımı görüyorsan size zahmet sesli oyunlar olduğunda sesli etiketi yapsanız daha bi tatlı olur emeklerinize sağlık Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.