×
İçerik Takvimi
Yayınlanacak yeni içerikleri incelemek ister misin?
Takvim
Bildirimleri Kapat

Nitro üyelerine özel "Kim RCoin İster?" yarışmamız 23 Haziran 19:00'da RWAZONE Discord sunucusunda! Tıkla detayları öğren!

Love and Temptation

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Love and Temptation Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Love and Temptation Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Love%20and%20Temptation%20%28B%C3%B6l%C3%BCm%204%29-636239.jpg

Bu oyun, sıradan bir hayatı olan genç bir adamın hikayesidir. Ancak, her şey Sarah adında bir kadın onu ziyaret edip Sapkınlık dünyasını açtığında değişir.


Çıkış Tarihi: 05.06.2023
Son Güncelleme: 28.06.2023
PC Boyutu: 762 MB APK Boyutu: 794 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Kekwoxx

Oyun cidden çok kısa, hikayesi yarım yamalak. Bir konudan, aniden başka bişeye atlıyor sürekli. Karakter tasarımı iyi ama, belli bir hikayesi olmadığı için, şuan oynamasanız da olur açıkcası.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.