×
En İyi Oyunlar
Herkes tarafından beğenilen ve çok ilgi gören oyunlara bakmak ister misin?
Trend Oyunlar
Bildirimleri Kapat

Nitro üyelerine özel "Kim RCoin İster?" yarışmamız 23 Haziran 19:00'da RWAZONE Discord sunucusunda! Tıkla detayları öğren!

Broken Promises

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Broken Promises Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Broken Promises Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Broken%20Promises%20%28B%C3%B6l%C3%BCm%203%29-149138.jpg

Jack Bates olarak görev alıyorsunuz, suç örgütüne sızarak faaliyetlerine son vermek amacıyla gizli gönderilen bir dedektifsiniz. İşler karmaşık hale gelirken, kayıp arkadaşı ve hayalet geçmişi tekrar hayatına geri döner. Yeni arkadaşlar ve yeni düşmanlar edinirken, kaynaklarınızı kullanmak, zor seçimler yapmak ve sözlerinizi tutmaya çalışmak size bağlıdır.


Çıkış Tarihi: 05.06.2023
Son Güncelleme: 25.04.2024
PC Boyutu: 3.22 GB APK Boyutu: 603 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Rita

Güzel bir hikayesi var fakat tek sorunu yapımcı oyunu yenilemesine rağmen renderler idare eder ve gelen güncellemelerin uzunluğu. Yinede kesinlikle tavsiye edeceğim oyunlardan biridir.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Dencnk2

Yapımcısı oyunu 2 kere yeniledi. Oyun ona rağmen düzgün bir hal alamadı. Renderları vasat, hikaye vasat, diyaloglar vasat. Çoğu şeyin düzeltilmesi gerekiyor. Belki de 1 kere daha yenileme gerekiyor. Oyuna puanım 3/10.

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

Merfia

Sağolasın oyun sayesinde 20 yıl sonra türevi öğrendim Mükemmel hikaye Mükemmel görseller kesinlikle oynamanız tavsiye ederim Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

TheElDrago1

hocam öncekiyle aynı yerdemi bitti banamı öyle geldi anlamadım yeni birşey yok bendemi bi hata oldu normal şekilde yükledim bi bilgisi olan yazabilirmi

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

askr

bu oyun güzel konusu da iyi ancak ben bir ilerleme göremedim bende mi sorun var yoksa bir önceki ile aynı mı anlayamadım. eski kayıtlarda işe yaramıyor.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.