×
Hesap Ayarları
Bir sürü ayarın olduğu hesap ayarlarına göz gezdirdin mi?
Ayarlar
Bildirimleri Kapat

Going Rogue

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Going Rogue Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Going Rogue Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Going%20Rogue%20%28Final%29-858863.jpg

Başkarakter polis akademisinden mezun olur ve koşulların baskısı altında, bir çete içine sızmak için gizli çalışmaya razı olmak zorunda kalır. Hikayenin gelişimini ve diğer karakterlerin hayatlarını belirleyecek zor kararlar vermek zorunda kalacaksınız. Güvenilirliğinizi mafyaya kanıtlamak için silahsız bir uyuşturucu satıcısını öldürmek mi? Kendinizi tehlikeye atarak polise bilgi sızdırmak mı? Eski ortağınızın hayatından kaybolmak mı, yoksa ona iyi olduğunuzu bildirmek mi? Ve ciddi kararlar vermek arasında biraz rahatlamanız için oyunda üç ana romantik seçenek bulunuyor.


Çıkış Tarihi: 27.05.2023
Son Güncelleme: 17.06.2023
PC Boyutu: 1.24 GB APK Boyutu: 1.19 GB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
tunahan43

Bazı mafya oyunları sarmıyor ama bu kesinlikle çok iyiydi.Normalde oyunlarda her rotayı yaparım ama bu oyun da polis kız rotası dışında hiç bir rotayı oynamadım okadar iyiydi yani.Ama diğer kız rotalarınıda oynanmalı bir ara bende diğer kız rotalarınıda oynayacağım.Kesinlikle deneyin.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Mesicr

gayet kaliteli bir oyun hikayesi ve grafiklerinden tutun karakter dizaynlarına kadar iyi hazırlanmış ve yarım bırakılmamış bir oyun denemenizi kesinlikle öneririm

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.