Nitro üyelerine özel "Kim RCoin İster?" yarışmamız 23 Haziran 19:00'da RWAZONE Discord sunucusunda! Tıkla detayları öğren!

Lilith Rising

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Lilith Rising Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Lilith Rising Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Lilith%20Rising%20%28v0.1.5.1%29-489241.jpg

Lilith Rising, hayatı baş aşağı dönen bir prensi oynadığınız bir fantastik yetişkin Görsel Roman (VN). Tanrılar ve şeytanların planlarında bir piyon haline geldiğinde sürgün hayatına zorlanan bir prensi oynuyorsunuz. Maceralarınızda, en ilginç arkadaşlarla karşılaşacak ve bir lider olmanın ne anlama geldiğini öğreneceksiniz, krallığınızı kurtarmak için; ve kartlarınızı doğru oynarsanız belki de bazı romantizm bulabilirsiniz. Eğlenceli bir fantastik macera, mizah, dram, epik savaşlar, gizem ve bolca cinsellikle dolu! Eski adıyla Tainted olarak bilinir.


Çıkış Tarihi: 06.07.2023
Son Güncelleme: 12.08.2023
PC Boyutu: 1.04 GB APK Boyutu: 308 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.