×
Erken Erişim
Artık erken erişimler mağazada listelenmiyor. Nerede mi? Tıkla.
Erken Erişim
Bildirimleri Kapat

Detective Necro

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Detective Necro Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Detective Necro Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Detective%20Necro%20%28v0.5%29-836618.jpg

Hikaye, teknolojik bir devrim geçirmiş yüksek fantastik bir dünyada geçer ve bu dünyadaki teknoloji modern standartlara ulaşmıştır. Büyü uzun süre önce bu dünyadan kaybolmuş ve o kadar nadir görülür hale gelmiştir ki çoğu kişi neredeyse efsanevi olarak kabul etmektedir. İnsan İmparatorluğu, dünyanın neredeyse tamamını ve beraberindeki çeşitli ırkları da içine alarak en üst noktasına ulaşmıştır. Siz, küçük yaşta yetim kalmış ve bir Ork tarafından büyütülmüş bir dedektifin rolünü üstleniyorsunuz. Bir süre normal bir hayat sürdünüz, ta ki eski bir varlık sizi hedef alıp istemediğiniz güçler verene kadar. Eski bir vakayla tuhaf benzerlikler gösteren bir cinayet ortaya çıktığında, yeni kazandığınız güçleri kullanarak onu kesin olarak çözmelisiniz. Nasıl yapacağınız size kalmış. İyi bir insan olacak ve kurallara uyacak mısınız, yoksa Dirty Harry gibi mi olacaksınız? Her iki yol da kendi dezavantajlarıyla birlikte gelir.


Çıkış Tarihi: 05.07.2023
Son Güncelleme: 05.08.2023
PC Boyutu: 1.12 GB APK Boyutu: 389 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
maximus221

Oyun en iyi hikayelerden birine sahip burada fazla farkedilemedi sanırım ancak görseller ve kurgu çok iyi çok seçenekli olması ayrı bir güzel devamını merakla bekliyorum

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.