×
Kupon Kodları
Elde ettiğin kupon kodlarını bozdurabilirsin.
Kupon
Bildirimleri Kapat

Reincarnotica

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Reincarnotica Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Reincarnotica Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Reincarnotica%20-%20T%C3%BCrk%C3%A7e%20%7C%20v0.03-505243.jpg

Hiçbir şeyi olmayan orta yaşlı bir adamı canlandırıyorsun. Ama bir gün... Garip bir kaza nedeniyle kendini daha genç bir adamın vücudunda buluyorsun. Bu kadarla da kalmayıp, 2 güzel kadınla yaşayacağını keşfeder ve kendisinden habersiz yeni bir güç ediniyorsun... Etrafındaki gizemleri çözebilecek ve aynı zamanda sana verilen şeylerden faydalanabilecek misin?

Çıkış Tarihi: 11.09.2022
Son Güncelleme: 21.06.2024
PC Boyutu: 1.27 GB APK Boyutu: 327 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Real Berk

ben bu oyunu oynamıştım ve çok beğenmiştim fakat yapımcısı tarafından geliştirilmeyi bırakıldı diye okumuştum çok üzülmüştüm oynamaya değer 10/10 oyun DÜZENLEME:benim oynadığım sürüm 0.3 olmasına rağmen oyunun 0.5 sürümü çıkmış parayı basma zamanı gelmiş...

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.