×
İçerik Takvimi
Yayınlanacak yeni içerikleri incelemek ister misin?
Takvim
Bildirimleri Kapat

College Kings

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

College Kings Oynayın

Oynaması Ücretsiz

College Kings Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/College%20Kings%20-%20T%C3%BCrk%C3%A7e%20%5Bv0.10.2%20-%20ACT%20I%2BII%5D-556347.jpg

Eski kız arkadaşın olan Emily ile kötü anılar yaşamanın ardından ilk üniversite tercihin olan San Vallejo'da bir okul kazanırsın. Bu okul ile yeni bir başlangıç şansı eline verilir. Üniversite öğrencisi olmak seni çok hızlı bir şekilde etkilediğinden dolayı geçireceğin bir yılın eğitimden çok daha fazlası olacağını çok çabuk anlarsın. Parti, seks, kardeşlikler ve çok daha fazlası burada. Ama sen hayallerini süsleyen kızı elde edebilecek misin?​

Çıkış Tarihi: 11.09.2022
Son Güncelleme: 29.10.2022
PC Boyutu: 16.7 GB APK Boyutu: 1.90 GB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.