×
Kupon Kodları
Elde ettiğin kupon kodlarını bozdurabilirsin.
Kupon
Bildirimleri Kapat

Projekt Passion

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Projekt Passion Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Projekt Passion Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Projekt%20Passion%20%28Sezon%201%20v0.7%29-670690.jpg

Dünya uzun zaman önce terk edildi ve insanlıktan geriye kalanlar şimdi galaksinin dört bir yanına dağılmış durumda. Peki Dünya'da ne oldu? Tarihin bu kısmı uzun zaman önce bilinmezliğe gömüldü. Ama senin umurunda mı? Senin uğraşman gereken kendi sorunların var. Daireniz pahasına bir suikast girişiminden kurtuldunuz. Kulağa haftanın herhangi bir günü gibi geliyor, değil mi? Doğru, ama bu sefer ortağınız da gizemli bir şekilde ortadan kayboldu ve onun nereye gittiğini bulmak sizin göreviniz! Uyarı: Cevap sizi planladığınızdan daha büyük maceralara sürükleyebilir. Yanınıza fazladan bir öğle yemeği alsanız iyi olur.


Çıkış Tarihi: 17.11.2023
Son Güncelleme: 22.02.2024
PC Boyutu: 1.82 GB APK Boyutu: 1.79 GB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
anafor

oyun gerçekten çok güzeldi hikaye eğlenceli ve sürükleyici idi. bu gibi oyunların daha çok yayımlanmasını isterim. bilim kurgu kalitesi olarak da harika. sadece animasyonlar türkçeye çevrilmemiş ama bir sıkıntı olmaz başka hiçbir eksiği yok.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Unicorn333

hikayesi eğlenceli ilerleyişiyle hiç sıkılmadan oynadım. Dosya boyutunu görünce çok bir şey beklemiyordum fakat beni aşırı şaşırttı. güncellemeler umarım hemen gelir devamını merak ediyorum

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Azazel

Sinema kalitesi ve karakterlerin ifadeleri harika. Hikâye merak uyandırıcıydı gerçekten güzel görünen kızlar vardı, komedi harikaydı Büyük bir potansiyele sahip bu gerçekten hoşuma gitti. Ve bilim-kurgu/siberpunk teması her zaman bir artıdır!

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Kadr

Gerek hikaye olsun gerek karakterler ,olsun gayet iyi olumsuz tarafi ise ,+18 sahnelerde ekran karariyor gostermiyor yani ,açikçasi içeriği farkli ve guzel bir içerik yani

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Evilpata

Aslında böyle değişik oyunlarda lazım rwa . YA abi lise oyunu yada ırz düşmanı ona buna salça olan biri . Abi rwa böle oyun lazım . Tabi bu oyunda ırz düşmanı mc dağı taşı sinemlemek için yaratılmış . Kesinlikle oynanması lazım .

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.