×
İçerik Takvimi
Yayınlanacak yeni içerikleri incelemek ister misin?
Takvim
Bildirimleri Kapat

Something to Write About: The Author

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Something to Write About: The Author Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Something to Write About: The Author Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Something%20to%20Write%20About:%20The%20Author%20%28B%C3%B6l%C3%BCm%207.1%29-522597.jpg

Çok satan bir genç yazar olarak, uzun bir süre ortadan kaybolduktan sonra hayata alışmaya çalışıyorsunuz ve yaşadığınız travma nedeniyle artık yazamadığınızı fark ediyorsunuz. Yayıncılar ve yöneticiler peşinizdeyken, ilham bulmayı umarak Los Angeles'ta bir öğretmenlik işi alıyorsunuz, ancak haftalar geçiyor ve hala bir şey gelmiyor. Sonra bir gece her şey değişiyor ve hayatınızı, her birinin kendi umutları ve sorunları olan 6 güzel kadının hayatıyla birleşirken buluyorsunuz. Peki, bunlardan herhangi biri iyi sonuçlanacak mı? Açıkçası, bu size kalmış.


Çıkış Tarihi: 02.08.2023
Son Güncelleme: 13.09.2023
PC Boyutu: 1.97 GB APK Boyutu: 529 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.