Growing Things Up

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Growing Things Up Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Growing Things Up Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Growing%20Things%20Up%20%28v0.1%29-546067.jpg

Bu oyunda, beklentilerle dolu ve güvensizliklerle dolu yeni bir şehirde genç bir adamsınız. Ancak, ilginç bir şekilde, yanlışlıkla sadece kadınlara izin verilen bir yurda misafir olarak yerleştirilirsiniz. Bu yerde, olağanüstü kişiliklere sahip güzel kızlarla tanışacaksınız ve onların cinsel tercihlerini ve fetişlerini daha iyi keşfetmelerine yardım etmeniz gerekecek. Şimdi, güzel yüzlerin gizleyebileceği kirli arzulara dalma ve onları keşfetme yollarını bulmak sizin elinizde​.


Çıkış Tarihi: 22.07.2023
Son Güncelleme: 07.03.2024
PC Boyutu: 584 MB APK Boyutu: 175 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
SkyLee81

oyun çok güzel hikayeside güzel şimdiden 1-2 sahne var sadece yeni güncellemeler seri seri gelse çok kıyak olur (150 karakter yapma çabaları: kahjdauhdhuafu)

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

SaolGeffer

oyun güzel karekterler müthiş ama kısa devamı geldiğinde çok daha saracaktır 1-2 tane sahne var şimdiden söyleyeyim boşuna indirmeyin bunun için indirecekseniz ama hikaye mükemmel

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Kadr

Oyun guzel içeriK guzel gorseller guzel uzun guncelleme ile tadindan yenmeyeceK bir oyun hiKayeside iyi fena değil (Minimum 150 KaraKter yorm için bi tiK fazla sanKi :D

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Delta38

Oyun güzel. Tavsiye ederim. Yapımcı daha güzel ilerleyeceğini düşünüyorum. Güncelleme gelmeli ,uzamalı ve dahada geliştirmesi gerekir. Şeker tadında bir oyun

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Cranky

Oyun başlangıç olarak gayet güzel bir şekilde ilerliyor. Eğer ileride yapımcı oyunu geliştirmeye devam ederse popüler bir oyun olacağına inanıyorum ama hala beta tadında ufak ufak ilerliyor, gelen güncellemelerin de biraz daha uzaması lazım bence.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.