×
Kupon Kodları
Elde ettiğin kupon kodlarını bozdurabilirsin.
Kupon
Bildirimleri Kapat

Dirty Texts - New Intern

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Dirty Texts - New Intern Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Dirty Texts - New Intern Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Dirty%20Texts%20-%20New%20Intern%20%28v1.0%29-762377.jpg

"Dirty Texts" serisinin bir parçası. "New Intern"de Hookstone Pazarlama Ltd'nin CEO'su olan bir adamın rolünü oynuyorsunuz, ulkenin en önemli pazarlama şirketlerinden biri. Oyun, yeni bir çalışan olan Sophie'nin stajyer olarak pozisyon almasıyla başlar. Sophie'yi şirket için başarılı ve üretken bir varlık haline getirmek sizin sorumluluğunuzdadır. Başarılı olabilecek misiniz?

Sophie, yeni başladığı bir pazarlama şirketi için stajyer olarak çalışmaya başlayan zeki bir kızdır. Onu yeterince takdir etmeyen bir adamla nispeten tek taraflı bir ilişkisi vardır. Siz, onun profesyonel olarak başarılı olmasına yardımcı olması için ihtiyaç duyduğu mentorü bulacak mı, yoksa sizin gerçekten de hayallerinin adamı olduğunuzu mu keşfedecek? Yine de belki de o kadar çok size aşık olur ki, tüm karanlık isteklerinizi yerine getirmeye istekli olur.


Çıkış Tarihi: 12.09.2023
Son Güncelleme: 06.11.2023
PC Boyutu: 113 MB APK Boyutu: 63 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.