×
Arabanı sür soğuk Aralıkta
Toplu satın alım yapabilmen için bir alışveriş sepeti yaptık.
Sepetin
Bildirimleri Kapat

Demon Deals

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Demon Deals Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Demon Deals Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Demon%20Deals%20%28v0.5%29-753893.png

Genç bir adam yeni bir daireye taşınır, bir ritüel çizimi keşfeder ve bir Şeytan kadın ile anlaşma yaparak yeni fiziksel... araçlar ve yetenekler kazanır, karşılığında ölümlü ruhunu kaybetme ihtimaliyle!


Çıkış Tarihi: 08.09.2023
Son Güncelleme: 06.11.2023
PC Boyutu: 1.43 GB APK Boyutu: 214 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Darkness20ae

oyun güzel bir oyun 2 gün önce ingilizce bitirdim Türkçesinin olmasindan haberimin olmaması cok kötü olmuş.her kese tavsiye ederim.ingilizcesinde her hangi bug veya sorunla karşılaşmadım

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Fmsoyunda

Oyun siyah ekranda kalıyor bu normal mi açılma süresi ne kadar ? Uzun bir süre bekledim ama siyah ekranda kaldı ne kadar beklemek lazım yada bende mi çalışmıyor acaba

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

ucansolucan

Oyun 2d olarak aşırı ve kendini bağlıyor, çizim olsun hikaye olsun enteresan ve iyi.Akıcı şekilde oynıyabilirsiniz. Benzeri bir oyun olduğunu düşünmüyorum, belkide bundan ötürüdür. Oyunun yeni sürümü çıkmış, kısa sürede güncellenmesini bekliyoruz.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Stepne

Oyun gayet güzel fakat bazı görevleri bitirmeme rağmen yenisi gelmiyor ve eski göre kalıyor. Kıyafet dükkanından 3 kere spor kıyafeti almama rağmen görevi hiç bir türlü kabul etmiyor. (Belki oyunda oralar daha eklenmemiş de olabilir bilmiyorum.)

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

dreasbatu

Devamını beklediğim bir oyun. Beni baya sardı ve hiç yorum göremediğim için üzülüp bu yorumu yazıyorum. Önerebilirim bu oyunu çok rahat bir şekilde, teşekkürler.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.