×
Erken Erişim
Artık erken erişimler mağazada listelenmiyor. Nerede mi? Tıkla.
Erken Erişim
Bildirimleri Kapat

Deliverance

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Deliverance Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Deliverance Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Deliverance%20%28Final%29-487984.jpg

Ana karakter, bütün hayatını polis dedektifi olarak çalışarak geçirdi. Suçları çözme yeteneği, her gizemi çözme becerisi ve en zeki suçluları bile yakalama ünü ile tanınır, ancak şeyler çok yakında değişmeye başlayacak. İşte hikaye burada başlıyor. Bir hata geleceğinizi belirleyebilir mi? Gerçekten geçmişinizden kaçabilir misiniz, yoksa bir noktada sizi hayalet gibi geri dönmeye mahkum edecek mi? Ya da belki de... şimdiye kadar verdiğiniz her karar aslında sizin değilmiş gibi mi? Belki de sadece gelecek için kullanılan bir piyonunuzsunuzdur?


Çıkış Tarihi: 01.09.2023
Son Güncelleme: 03.11.2023
PC Boyutu: 4.00 GB APK Boyutu: 1.63 GB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Reis2534

Acilen Sanguis Regisle aşk rotasını nasıl oluştururum biri söyleyebilirmi Aşık oldum hatuna 😀Sonlara doğru sanguise odaklan aşk rotası kapanır şeklinde tek seçenek çıkıyor mecburen basmak zorunda kalıyorum Sanguisle yatmam lazımmm

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

blackbatsy

Oyun gayet güzel. Hikaye olarak değişik ve gerçekten ne olucağını merak ettiğim bir oyun oldu. Sarah gibi bir güzellik var. Karakterler ve sahneler iyi uzun zaman sonra zevkle oynadığım bir oyun oldu. öneririm

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Elliekaisa

Ana karakterin karısı adult oyunlar arasındaki en iyi hatunlardan göğüsleri aşırı iyi , gelelim hikayeye polisiye tarzında ve içinde birazda doğa üstü olaylar içeriyor gayet güzel bir oyun

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

masquerade

Oyundaki gidişatınıza göre farklı sonuçları olan bir oyun tavsiye ederim. Sahneleri de çok güzeldir. Benim sevmediğim tek yanı ben biraz oyunlarda kızı elde etme sürecini seviyorum ama oyunun başında direk bir sevgilimiz vardı ve ben o kız hazır olarak geldiği için onu hiç sevemedim hep ondan uzak durdum onunla olan sahneleri istemiyordum bide biraz doğaüstü bir hikayesi var bunu da düşünün.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.