Nitro üyelerine özel "Kim RCoin İster?" yarışmamız 23 Haziran 19:00'da RWAZONE Discord sunucusunda! Tıkla detayları öğren!

STWA: Unbroken

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

STWA: Unbroken Oynayın

Oynaması Ücretsiz

STWA: Unbroken Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Something%20to%20Write%20About:%20Unbroken%20%28B%C3%B6l%C3%BCm%205%29-703952.jpg

Savaşçılık her zaman Valentine'ın kanındaydı. Küçük sokak kavgalarından başlayarak, Ranger okulu ve sonunda 5. Özel Kuvvetler Grubu'na kadar yolunu bulduğuna inanmıştı. Yıllar sonra, kendini Londra'nın göbeğinde bulurken, Karma Dövüş Sanatları dünyasındaki rekabetçi bir yol çiziyordu. Tüm o yıllar önce hayal ettiği yaşam değildi belki, ama yine de rahattı. Aniden bir trajedi onu genç bir kadının dünyanın geri kalanıyla bağlantısı olan tek kişi bıraktığında, uzun zamandır geride bıraktığı bir rolün içine itildiğini fark eder. Profesyonel sporun tehlikeli dünyasında yolunu bulabilir mi, kendisini ve çevresindekileri güvende ve akıllı tutabilir mi? Yoksa etrafındaki baskıya sonunda boyun mu eğecek ve kırılacak?

Yaptığınız seçimler sadece kendinizi etkilemeyecek, etrafınızdaki herkesi etkileyecek, dikkatlice seçin.


Çıkış Tarihi: 18.09.2023
Son Güncelleme: 17.04.2024
PC Boyutu: 8.11 GB APK Boyutu: 930 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
askr

çok beğendiğim bir oyun aslında otomatikte oynayın çünkü beden dili ve mimikler çok iyi kullanılmış gerçeklik hissini artıran bir etki yaratmış. oynarken mimiklere dikkat etmenizi öneririm.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Selhas9

aslında oyun fena değil fakat yapımcı gereksiz yere yada render tasarrufu için aşırı boş repliklerle sadece aynı sahneler birbiri arkası kullanılımış beni sarmadı ilk bi kaç cümleden sonra hızlı sarmayı kullandım sonrası da çöp oldu gitti

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

im6garbage

gereksiz ve uzun replikleri var oyun bazen acayip sıkabiliyo grafikler fena değil karakter hikayeleri felan bence çok guzel ama oyun biraz yarıda kalıyo genede oynamaya değer

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.