Unleashed

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Unleashed Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Unleashed Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Unleashed%20-%20T%C3%BCrk%C3%A7e%20%7C%20v0.5v3-233916.jpg

Unleashed beklentilerinizin çevresinde ilerlemesi adına tasarlanmış bir görsel romandır. Oyunda üniversitedeki ilk yılına adımını atıyorsun. Yurtta çıkan bir yangın üzerine öğrenciler alternatif bir yer bulmak için çabalıyor. Şans eseri kişisel ihtiyaçlarını giderebilmen için cazip bir teklif alıyorsun ve oyun başlıyor.​


Çıkış Tarihi: 10.09.2022
Son Güncelleme: 30.01.2024
PC Boyutu: 905 MB APK Boyutu: 376 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
BlackBeauty

Görsel olarak gayet iyi ama akici bi hikayesi yok ve apar topar oyunu bitirmisler gibi android surumunde oynadim nasil bitti ne ara bitti neden bitti anlamadim sonuda sacma geldi uzerinde durulsa guzel bi oyun olurmustu .

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.