Bite: Season One

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Bite: Season One Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Bite: Season One Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Bite:%20Season%20One%20%28v0.5.8%20B%C3%B6l%C3%BCm%206%20Part%202%29-857106.jpg

"Bu hikaye, kendi kendine yetinmek için bir fast-food restoranında yarı zamanlı bir işte çalışarak üniversite ücretlerini ödeyen sıkıcı bir hayatı olan bir çocuk hakkında. Ta ki bir ısırık hayatını sonsuza dek değiştirene kadar.

Bu oyunda çeşitli yaratıklarla, cadılarla, kurtlarla, avcılarla ve çeşitli vampir türleriyle karşılaşacaksınız. Isırığı atlatabilecek misiniz? Isırığı atlatsanız bile içgüdülerinizi kontrol edebilecek ve bu en tehlikeli dünyada hayatta kalabilecek misiniz?"


Çıkış Tarihi: 21.06.2023
Son Güncelleme: 11.07.2023
PC Boyutu: 1.86 GB APK Boyutu: 421 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Jiang Bai

Bu eser de emeği geçen herkesin eline sağlık. Akıcılığı ve bağlayıcılığı çok keyifliydi, karakterleri çok iyi özellikle Liza ile olan bağ çok hoşuma gitti. Umarım devamı aynı kalitede hatta daha iyi bir şekilde en kısa süre de yayınlanır, tabi hala davamı için çalışmalar varsa

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Melikk

Oyun çok güzel şahsen çok sevdim umarım yeni bölüm gelir dört gözle bekliyorum nezaman gelicek acaba keşke daha hızlı gelse niye yazma sınırı varki çok saçma

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.