Yesterdays Crossroads

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Yesterdays Crossroads Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Yesterdays Crossroads Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Yesterdays%20Crossroads%20%28v0.3.1%29-683525.jpg

Yesterday's Crossroads, üniversiteden yeni mezun olmuş ve yetişkinlik sorumluluklarına yeni adım atmış bir gencin kendini akıl almaz bir durumla baş etmek ve ilerlemek zorunda bulmasını anlatıyor.
 

Giriş bölümü, mezun olduktan sonra burada yaşayan ve çalışan sevimli Güney Koreli değişim öğrencisi Kim'i tanıtarak her şeyin nasıl başladığını anlatacak.
Her şey iyi ve güzel görünmektedir, ta ki büyük bir vahiy her şeyi değiştirene kadar.
Bölüm 1, Kim'in ülkesine dönmesinden bir yıl sonra başlıyor, kendinizi içine soktuğunuz o duygusal araftan çıkmanın, dışarı çıkmanın ve yeniden yaşamaya başlamanın zamanı gelmiştir. Uzun süreli bir ilişkinin aniden bitmesi zorluklarla doludur ve ayağa kalkıp devam etmek mi yoksa yerde kalmak mı istediğinize karar vermek size kalmıştır.
Hayat göründüğü kadar basit değildir ve hayatın yolunuza çıkaracağı kavşakları takip etmek size, yani oyuncuya bağlı olacaktır.

Çıkış Tarihi: 15.05.2024
Son Güncelleme: 15.05.2024
PC Boyutu: 3 GB APK Boyutu: 425 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Kekwoxx

Her şey bir yana, hikayesi bambaşka bir deneyim. Kesinlikle oynayın pişman olmayacağınıza kalıbımı basarım. Böyle duygu dolu bir hissiyat yaşatan başka oyun var mı ? bir belki iki. Bunlardan bir tanesi Summers gone idi. Atmosfer, duygu, müzikler, karakter tasarımları, bambaşka bir deneyim sunuyor. Hikayelere önem veriyorsanız, sizi derinden etkileyeceğine eminim.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Ufuk5858

Acilen güncelleme bekliyorum gayet güzel ve eğlenceli sadece biraz daha Secim olmasını istiyorum ve cinsellik konularının uzun sürmesi ni istiyorum elinize sağlık

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.