×
Yeni profilin
Artık gıcır gıcır yeni bir profil sayfasına sahipsin. Özelleştirmeleri denedin mi?
Profilim
Bildirimleri Kapat

Sun City

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Sun City Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Sun City Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Sun%20City%20%28Demo%29-585438.jpg

Taha Ulukaya'nın (Filmler & Filimler) yapımcılığını üstlendiği ve Türk oyun sektörüne yeni bir soluk getirecek olan "Sun City" isimli oyun, Türkçe dil seçeneği ile sizlerle.

Annenizin ölümünden birkaç yıl sonra babanızı kaybetmek sizde büyük bir travma yarattı. SunCity'de yaşayan üvey teyzenin evine gitmek istiyordun. İşte sizin için entrika, seks, eğlence ve kariyer maceranız burada başlıyor.

Çıkış Tarihi: 16.05.2024
Son Güncelleme: 17.05.2024
PC Boyutu: 200 MB APK Boyutu: 150 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Revenant31

oyun henüz başlangıç aşamasında hikayenin sadece giriş kısmını görüyoruz ve bu kısım oldukça sıradandı. yapımcının ismine bakıp da beklentiyi yükseltmeye gerek yok.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Dencnk2

Herkes çok övdüğü için oyunu indirdim ve oynadım. Yüksek bir beklentiyle oyuna başladım ama hiç beklediğim gibi çıkmadı. Kötü bir Milfy City çakması gibi hissettiriyor. Görseller ortalamanın altında. Animasyonlar aynı şekilde ortalamanın altında. Hikaye klasik üvey aile hikayesi. Bilemiyorum bu kadar abartılmasa belki beğenebilirdim ama bence ortalamanın altında bir oyun. Puanım 4/10.

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

freddd

Hikayesine özellikle diyaloglarına bayıldım. Görseller, oyun tasarımı ve motor ise harika umarım projeye devam ederler. Merakla bekliyorum yeni bölümleri...

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

qrowlinqxx

hikaye tatmin etti şimdilik görselleri sesler animasyonlar hikaye vücut asetleri daha gerçekçi olursa bu oyun tutar, bakalım gelirse oynamak istiyorum bir de türk yapımı yolunuz açık olsun umarım iyi bir oyun bizi bekler :)

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

666

Bir tanıtım olarak düşünürsek güzel diyebiliriz. İlerisi için bir tık daha iyi şeyler gösterilebilirdi. Bana göre ses çok etki eden bir faktör. Her türlüsü ambiyans olsun seks sırasında vs. vs. Bunun olmadığı yerlerde müzik bir noktaya kadar idare edebilir. Umarım başarılı bir yapım olur. Önünüzde çok ama çok güzel örnekler var. Amerika'yı tekrar keşfetmeye gerek yok, eğer yeteri kadar istekli olunursa güzel bir iş ortaya çıkacaktır. Birde buradan resimlere bakınca tüm resimlerin arka planın blur olması tuhaf hissettirdi. Demo olduğu için tavsiye ediyorum!

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.