Nitro üyelerine özel "Kim RCoin İster?" yarışmamız 23 Haziran 19:00'da RWAZONE Discord sunucusunda! Tıkla detayları öğren!

Space Rescue Code Pink

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Space Rescue Code Pink Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Space Rescue Code Pink Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

Space Rescue Code Pink Oynanış Rehberi

Türkçe Oyun Rehberi - 17 Mayıs 2024

Space Rescue Code Pink (v11.0)  oyununu Türkçe olarak oynarken karşılaşacağınız ve ilerleme kat edemediğiniz noktalarda konu içerisinde yer alan...

/static/media/topic/images/Space%20Rescue%20Code%20Pink%20%28v11.0%29-88633.jpg
/static/media/topic/images/Space%20Rescue%20Code%20Pink%20%28v11.0%29-935788.jpg

Bu oyunda Keen olarak oynuyorsunuz; bir 'Kurtarma ve Rahatlama' Gemisinde ilk işini alan genç bir tamirci.
Keen'in görevi basit; ihtiyaç duyulan her yerde onarım yapmak! Ancak Keen ne zaman çekici mürettebat üyelerinden birine yardım etse, kendini daha da şüpheli durumların içinde buluyor!
Uzay gemisini keşfederken, eşyalar toplayabilir, tamir parçaları yapabilir ve çeşitli mini oyunlar oynayabilirsiniz - bu, hikayelerde ilerlemenizi ve kızı elde etmenizi sağlayacaktır!

Çıkış Tarihi: 17.05.2024
PC Boyutu: 1 GB APK Boyutu: 300 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Hannibal Barca

Böyle oyunları daha çok görmek istiyoruz.(Yani 2D) İngilizce haline bakmıştım ama seviyem yeterli gelmemişti. Erken erişimi almaya değer. Gayet zevkli bir oyun.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Mazino

Oyun aşırı keyifli çizimleri tatlı ama biraz uğraştırıcı rehberi yok oyunun bazı yerlerde videolardan baktım hatta oyunun sonlarında Halter yapmayı hala bulamadım bilen varsa yazarsa sevinirim. Daha çok 2D oyun istiyoruzz

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Feyzullah006

Efsane bir oyun kesinlikle tafsiye ederim açık dünya ariyan görev yaprak ilerlediğin bir oyun elinize sagilk tesekller bide şu 15 yazı yazma olmasa daha çok yorum gelir

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.