Race of Life

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Race of Life Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Race of Life Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Race%20of%20Life%20%28B%C3%B6l%C3%BCm%202%20Ekstra%29-781259.jpg

Hayatını yeniden kurmaya çalışan 30'lu yaşlarında boşanmış Jake ile tanışın. Zeki, çekici ve kendinden emin. Zorlu bir iş yerinde Jake'e rehberlik etmeniz, Jake'i altı yaşındaki kızından uzak tutmak isteyen acımasız bir eski eşle uğraşmanız, tehlikeli yeraltı yarış sahnesinde gezinen kişisel trajedilerin üstesinden gelmeniz, ve Jake'in aletini yalamak isteyen birbirinden çekici kadınlarla uğraşmanız gerekmektedir.


Çıkış Tarihi: 17.01.2023
Son Güncelleme: 16.06.2024
PC Boyutu: 3.63 GB APK Boyutu: 920 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Rita

Güzel bir hikayesi var. Renderler güzel, karakterler güzel, animasyonlar güzel özellikle yarış anındaki animasyonlar gerçekten güzel. Favori oyunlarımdan biri oldu kesinlikle tavsiye ederim

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Adonis21

Bu oyun çok iyi herkese tavsiye ederim. İndirmeden gözden kaçırmayın ve sekme çubuğu kapatmayın! Kaçırma kaçırma indirebilirsiniz! Yeni bölümleri gelmesine sabırsızlanıyorum...

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

bitsingitsin

Oyunun özellikle hikayesi çok iyi. Diğer oyunların aksine olayı sırf cinselliğe vurmak için bir ergenin yazdığı gibi senaryo değil, gerçekten insanı içine çekiyor ve bunu yaparken de cinselliği tadında sunuyor. Kesinlikle denenmesi gereken bir oyun.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Suribum

Güncelleme gelingin silip yükleyip başdanmı yapamamız gerekiyor fazlasıyla güzel oyun hikayesi akıcılığı içine çekiyor böyle devam eder umarım oynayın oynattırın

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Lion1

Oyunu indirirken çok bir beklentim yoktu anca oyuna girdiğim ilk anda güzel grafikleriyle ve hikayesiyle birlikte ve o kızıl kız(sadece onun için bile oynanır o derece).Eğer yapımcı hikayeyi bu gidişatta devam ettirirse,neredeyse DIK seviyesinde olacağını düşünüyorum.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.