Bare Witness

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Bare Witness Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Bare Witness Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Bare%20Witness%20%28B%C3%B6l%C3%BCm%203%29-85000.png

Genç bir adam, hayatındaki büyük bir değişikliğin ardından sanat okuluna gittiğinde, geçmişinden birinin potansiyel olarak daha fazla felakete neden olmak için orada beklediğinden habersizdir.


Çıkış Tarihi: 12.01.2023
Son Güncelleme: 12.09.2023
PC Boyutu: 4.95 GB APK Boyutu: 1 GB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
tunahan43

Bu sitedeki en iyi oyunlardan biri .Gotylere zaafınız varsa oyunlarda gördüğüm en iyi karakterlerden biri vardı.Oyunun hikayeside boş değil.Steamda 5.bölüm için final deniyor bilmiyorum ama bir sonraki güncellemede final görebiliriz .11 ending planlanıyormuş umarım güzel endingler görürüz.Kesinlikle deneyin.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.