Nitro üyelerine özel "Kim RCoin İster?" yarışmamız 23 Haziran 19:00'da RWAZONE Discord sunucusunda! Tıkla detayları öğren!

My Cute Roommate 2

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

My Cute Roommate 2 Oynayın

Oynaması Ücretsiz

My Cute Roommate 2 Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/My%20Cute%20Roommate%202%20%28v0.7%20Extra%29-725552.jpg

Sonunda kahramanımızın liseden mezun olduğu gün geldi. Şimdi yetişkinliğe bir adım atıp üniversiteye gitme zamanı ve bunu yapmak için bir zamanlar şişman ve çirkin kabadayı kuzeninin (küçüklüğünden beri görmediği) yaşadığı büyük şehre taşınması gerekiyor. Öğrenci hayatına dalma fırsatını kullanmanın zamanı geldi.Çıkış Tarihi: 10.02.2023
Son Güncelleme: 13.04.2023
PC Boyutu: 1.66 GB APK Boyutu: 400 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
btk

Arkadaşlar merhaba Bu oyunda yayın açmak gerekiyor ve web cam olmadan yayın açıp aşamayı geçemiyorum nasıll bu aşamayı geçebileceğim konusunda yardımcı olabilir misiniz ?

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

mert55cn

Lütfen bu oyunun güncel hâlini erişime açın en çok merak ettiğim oyunlardan birisi yabancı dil oynamak istemiyorum. Bu oyunun bence goat olabilir diye düşünüyorum Mustafa78 +1

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Mustafa78

Lütfen bu oyunun güncel hâlini erişime açın en çok merak ettiğim oyunlardan birisi yabancı dil oynamak istemiyorum. Bu oyunun bence goat olabilir diye düşünüyorum

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.