A Foreign World

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

A Foreign World Oynayın

Oynaması Ücretsiz

A Foreign World Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/A%20Foreign%20World%20%28B%C3%B6l%C3%BCm%204%29-585292.jpg

Başka bir evrenden gelen mülteciler. Bu görsel romanın konusu bu temel konsept etrafında dönüyor. İki çok farklı dünya çarpıştığında neler olacak?
Kıyamet sonrası bir ortamda büyüyen dokuz kadın artık canlarına tak ettiğine karar verir ve hakkında çok az şey bildikleri bir evrene sığınmaya çalışır.


Çıkış Tarihi: 22.12.2023
Son Güncelleme: 29.02.2024
PC Boyutu: 811 MB APK Boyutu: 417 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Vito

Efsanevi bir oyun ama keşke bu kadar iyi mc olmasaydı peygamber gibi adamız. Bazı seçimleri bize yaptırsa güzel olabilirdi. Tamam dünyanın en iyisi sensin

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.