×
Yeni Mağaza
Artık Mağaza değil, RCoin Dükkanı var. RCoin harcamalarını buradan yap.
RCoin Dükkanı
Bildirimleri Kapat

Nitro üyelerine özel "Kim RCoin İster?" yarışmamız 23 Haziran 19:00'da RWAZONE Discord sunucusunda! Tıkla detayları öğren!

What a Legend

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

What a Legend Oynayın

Oynaması Ücretsiz

What a Legend Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/What%20a%20Legend%20-%20T%C3%BCrk%C3%A7e%20%7C%20v0.5.01-385720.jpg

Hikaye, bekaretini kaybetmek için bölgenin en büyük şehrine giden ama onu destansı bir arayışa gönderen gizemli bir kadınla tanışan genç bir adam hakkında. Cinsel karşılaşmalar, mutsuz ev hanımları, güzel küçük hanımlar, çekici büyülü yaratıklar ve efsane olma şansı ile dolu bir arayış...​


Çıkış Tarihi: 10.09.2022
Son Güncelleme: 09.02.2023
PC Boyutu: 3.41 GB APK Boyutu: 779 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Doruto

Oyun mükemmel yazılmış ve yapılmış. RPG ve Ortaçağ havasını buram buram verdi ve bu inanılmaz güzel olmakla birlikte önünde oldukça uzun bir yol var. 18 saatlik bir oynanış şuan ki hikaye yerine göre hiçbir şey (oyunun sonunda 100 saat civarında olur diye düşünüyorum), uzun yapım seven, RPG unsurları seven ve Doğaüstü temayı (peri,ork,sihir,büyü vb.) seven kişiler bu harika oyunu kaçırmasın.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Fotiansl0

Güncelleme var ise kesinlikle çevirisi yapılıp siteye eklenmeli. Save dosyası ile birlikte tabi. Mükemmel bir sandbox yapım. Arada bir oyundan atma problemi olsa da.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

oguzhakan

Oynanış hikaye karakterler bakımından oldukça zengin bir oyun bu tür oyunlar çok güzel oluyor çeviriler oldukça güzel oynarken çok keyif aldım umarım devamı gelir

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

xburak

Dünyanın en iyi oyunu. Hikayesi ve grafikleri efsane, görevlerin netliği oyunu kolay anlaşılabilir yapıyor. Kesinlikle oynamanızı öneririm. Uzun açık dünya oyun seviyorsanız sizin de en sevdiğiniz oyun bu olacaktır.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Caqk

2d olarak en iyisi bence şuan görevleri olsun hikaye gidişatı olarak güncellemeyi bekliyorum bittiğine üzüldüğüm nadir oyunlardan bir tanesi oynayın kesinlikle

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.