Depraved Awakening

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Depraved Awakening Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Depraved Awakening Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Depraved%20Awakening-301846.jpg

Free City'de yaşayan özel bir dedektifsiniz. Son müşteriniz ölü bulundu. Nasıl olduğuna gelince, bir çok kişi intihardan şüpheleniyor. Bu olayın üzerine düşmek başınıza bin türlü bela açabilir. Ama düşününce, belalarla uğraşmak istemeseydiniz neden dedektif olurdunuz ki?​

Çıkış Tarihi: 11.09.2022
Son Güncelleme: 12.09.2022
PC Boyutu: 2.56 GB APK Boyutu: 316 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Mesicr

sektöre ilk girdiğim zamanlardan bir oyundur gayet hızlı akıcı ve güzel bir hikaye sunar oyuna başladıktan sonra bitirmeden çıkmazsınız bitirdikten sonra ne kadar iyi bir oyunmuş dersiniz herkese tavsiye ederim

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.